Увага іспит! Списки абітурієнтів.(фармація заочна форма навчання) 8.08.2016р.

Для реєстрації абітурієнтів прохання прибути завчасно - на 9:00 ті, хто здає іспит на 10 год., та на 12:00 - хто здає на 13 год.

Список абітурієнтів, які подали документи на заочну форму навчання спеціальності "Фармація", що складатимуть іспит з хімії  о 10 год

№пп

ПІБ

Особ.справа

Курс

Спеціаліст (з нормативним терміном навчання, на 2 курс) (4 р. 06 м.)

1

Вознюк Анна Олександрівна

2зф2/2

2

2

Полюн Юлія Миколаївна

2зф1/3

2

3

Пушкар Аліна Миколаївна

2зф2/6

2

4

Звір Роман Ігорович

2зф2/8

2

5

Данилюк Марія Богданівна

2зф1/11

2

6

Королівська Юлія Валентинівна

2зф1/1

2

7

Кіт Тетяна Анатоліївна

2зф2/1

2

8

Щепанко Любов Анатоліївна

2зф2/12

2

9

Юськова Дар`я Олександрівна

2зф1/15

2

10

Тлучкевич Вікторія Юріївна

2зф2/13

2

11

Шамрей Тетяна Борисівна

2зф2/14

2

12

Король Мар`яна Григорівна

2зф1/16

2

13

Цибуховська Анастасія Петрівна

2зф1/18

2

14

Максимчук Наталія Сергіївна

2зф2/15

2

15

Серветнік Аліса Володимирівна

2зф2/16

2

16

Прозорська Аліна Володимирівна

2зф2/17

2

17

Макарова Катерина Андріївна

2зф1/17

2

18

Дячок Віталія Володимирівна

2зф2/18

2

19

Решетник Каріна Сергіївна

2зф2/19

2

20

Сахарук Катерина Вікторівна

2зф1/19

2

21

Чухрій Марія Олексіївна

2зф2/20

2

22

Дмитренко Діана Русланівна

2зф1/20

2

23

Бандурко Анастасія Сергіївна

2зф2/21

2

24

Збаразька Анастасія Олександрівна

2зф1/21

2

25

Мотика Мар`яна Євгенівна

2зф1/22

2

26

Сова Вікторія Віталіївна

2зф2/22

2

27

Остапчук Тетяна Іванівна

2зф2/11

2

28

Коропецька Ірина Олександрівна

2зф2/30

2

29

Скіць Марія Миколаївна

2зф1/29

2

30

Ласка Світлана Сергіївна

2зф2/31

2

31

Гнедько Олеся Адамівна

2зф2/32

2

32

Яцута Олена Віталіївна

2зф1/31

2

33

Лавринюк Катерина Олегівна

2зф1/32

2

34

Горбачук Тетяна Валеріївна

2зф2/33

2

35

Голобок Дарина Юріївна

2зф2/34

2

36

Кривоухов Андрій Вадимович

2зф2/1

2

37

Гулюк Наталія Василівна

2зф2/10

2

38

Стахнюк Марія Вікторівна

2зф1/4

2

39

Карвасарна Вікторія Володимирівна

2зф2/29

2

40

Плескач Ольга Вікторівна

2зф2/28

2

41

Гоцак Олена Петрівна

2зф1/28

2

42

Архіпкова Юлія Олегівна

2зф1/26

2

43

Зарічнюк Аліна Олегівна

2зф1/27

2

44

Лисак Анна Сергіївна

2зф2/24

2

45

Вознюк Таїсія Сергіївна

2зф1/23

2

46

Глущик Анна Станіславівна

2зф1/24

2

47

Москалюк Аліна Володимирівна

2зф2/25

2

48

Трухим Марія Петрівна

2зф1/25

2

49

Симчишин Ірина Андріївна

2зф2/26

2

50

Потикевич Вікторія Романівна

2зф1/37

2

51

Омельчук Єлизавета Василівна

2зф2/40

2

52

Скубська Ірина Миколаївна

2зф1/38

2

53

Герц Юлія Петрівна

2зф2/41

2

54

Їжак Анастасія Анатоліївна

2зф1/39

2

55

Середа Оксана Олександрівна

2зф2/42

2

56

Пацкан Анастасія Володимирівна

2зф1/40

2

57

Ісюк Ірина Геннадіївна

2зф2/43

2

58

Трубай Дмитро Олександрович

2зф1/49

2

59

Леськов Владислав Русланович

2зф2/46

2

60

Кузора Олександра Валеріївна

2зф1/50

2

61

Пінтак Вікторія Миколаївна

2зф2/47

2

62

Мельничук Діана Миколаївна

2зф1/51

2

63

Просвітлюк Альона Олександрівна

2зф2/48

2

64

Демедюк Вікторія Олександрівна

2зф1/52

2

65

Мураль Соломія Василівна

2зф2/49

2

66

Грицай Ірина Ігорівна

2зф1/53

2

67

Мураль Дмитро Володимирович

2зф1/54

2

68

Дмитрук Катерина Олександрівна

2зф2/50

2

69

Васильчук Руслана Ігорівна

2зф1/55

2

70

Харко Христина Мирославівна

2зф2/51

2

71

Левусь Ірина Романівна

2зф2/53

2

72

Романюк Ольга Анатоліївна

2зф2/54

2

73

Слобуцька Ірина Петрівна

2зф2/55

2

74

Олашин Тетяна Вікторівна

2зф1/35

2

75

Степась Марія Степанівна

2зф2/36

2

76

Велиган Олеся Вікторівна

2зф1/36

2

77

Власюк Катерина Богданівна

2зф2/37

2

78

Івоса Марія Богданівна

2зф2/39

2

79

Шафаренко Катерина Сергіївна

2зф1/58

2

80

Зубова Тетяна Віталіївна

2зф1/59

2

81

Мельничук Анастасія Валеріївна

2зф1/60

2

82

Пилипчук Ігор Ігорович

2зф1/61

2

83

Рафалюк Світлана Павлівна

2зф2/61

2

84

Руденко Богдан Костянтинович

2зф2/62

2

85

Шкула Інна Миколаївна

2зф2/63

2

86

Коротун Наталія Вікторівна

2зф2/64

2

87

Ківчак Ганна Петрівна

2зф2/65

2

88

Дзюбак Владислав Павлович

2зф1/66

2

89

Гаврилюк Василь Михайлович

2зф1/14

2

90

Владика Вікторія Михайлівна

2зф2/4

2

91

Журба Христина Романівна

2зф1/41

2

92

Тімощин Ярослав Вікторович

2зф2/60

2

93

Недільська Тетяна Мар`янівна

2зф1/48

2

94

Круць Галина Володимирівна

2зф2/45

2

95

Боднар Яна Сергіївна

2зф2/66

2

96

Надашкевич Ірина Ігорівна

2зф1/43

2

97

Лебедева Вікторія Володимирівна

2зф2/59

2

98

Лемішко Ірина Олегівна

2зф1/10

2

99

Бігуляк Галина Степанівна

2зф1/57

2

100

Андрощук Анастасія Віталіївна

2зф1/44

2

101

Стеців Олена Михайлівна

2зф2/56

2

102

Савка Христина Русланівна

2зф1/2

2

103

Палаєвська Марія Миколаївна

2зф2/44

2

104

Рудкевич Людмила Іванівна

2зф2/52

2

105

Костенко Оксана Михайлівна

2зф1/8

2

106

Гімла Василь Борисович

2зф1/46

2

107

Гаврилюк Олександр Вікторович

2зф1/6

2

108

Слоїк Ольга Володимирівна

2зф1/47

2

109

Петришин Володимир Олександрович

2зф2/58

2

110

Антонюк Анна Василівна

2зф1/12

2

111

Волчок Тетяна Юріївна

2зф1/7

2

112

Жовтобрух Надія Богданівна

2зф2/57

2

113

Гарник Мар`яна Євгенівна

2зф1/33

2

114

Хомик Ольга Андріївна

2зф1/9

2

115

Пєхна Наталія Миколаївна

2зф2/38

2

116

Якубовська Тетяна Миколаївна

2зф1/13

2

117

Жалбе Дарина Віорелівна

2зф1/62

2

118

Шабатура Марта Володимирівна

2зф1/63

2

119

Стасів Галина Іванівна

2зф1/64

2

120

Гнат Тетяна Володимирівна

2зф2/9

2

121

Поцикайло Марія Сергіївна

2зф1/42

2

122

Беца Віра Ігорівна

2зф1/45

2

123

Нища Аліна Олексіївна

2зф2/69

2

124

Мазур Тетяна Олегівна

2зф1/68

2

125

Петухова Богдана Олександрівна

2зф2/70

2

126

Барон Олександра Олександрівна

2зф1/69

2

127

Гаврих Оксана Олегівна

2зф2/71

2

128

Катеринюк Аліна Павлівна

2зф1/70

2

129

Бичик Іванна Василівна

2зф2/72

2

130

Дрозда Ольга Іванівна

2зф1/71

2

131

Котлінська Ірина Анатоліївна

2зф1/72

2

132

Скоц Дарина Сергіївна

2зф1/73

2

133

Канчалаба Михайло Юрійович

2зф2/27

2

134

Демчук Аліна Олександрівна

2зф2/35

2

135

Чумак Вікторія Олегівна

2зф2/5

2

136

Бараняк Марія Степанівна

2зф11/1

2

137

Темнюк Яна Валентинівна

2зф2/73

2

138

Шиманський Євген Петрович

2зф1/5

2

139

Сніжко Світлана Юріївна

2зф2/74

2

140

Главацька Катерина Василівна

2зф2/75

2

 

Список абітурієнтів, які подали документи на заочну форму навчання спеціальності "Фармація", що складатимуть іспит з хімії  о 13 год

№пп

ПІБ

Особ.справа

Курс

Магістр (зі скороченим терміном навчання) (5 р. 00 м.)

1

Гринечко Віталій Васильович

1зф2/130

1

2

Левчук Уляна Михайлівна

1зф1/7

1

3

Гаврисюк Тетяна Олександрівна

1зф2/9

1

4

Буяновська Тетяна Андріївна

1зф2/17

1

5

Поліщук Катерина Олегівна

1зф2/11

1

6

Гавріш Катерина Василівна

1зф1/39

1

7

Біднюк Мар`яна Олександрівна

1зф1/40

1

8

Рак Оксана Вячеславівна

1зф1/43

1

9

Костра Мар`яна Володимирівна

1зф1/31

1

10

Титар Іванна Іванівна

1зф2/50

1

11

Решетар Наталія Василівна

1зф1/62

1

12

Кропивницька Мар`яна Іванівна

1зф2/52

1

13

Денис Ірина Ігорівна

1зф2/55

1

14

Ліщук Орися Миколаївна

1зф1/69

1

15

Петрик Ганна Олександрівна

1зф1/71

1

16

Воробей Ірина Валентинівна

1зф1/73

1

17

Падневич Ольга Олександрівна

1зф1/91

1

18

Шатрук Владислава Володимирівна

1зф2/68

1

19

Кубрак Віра Володимирівна

1зф2/71

1

20

Хрома Альона Володимирівна

1зф2/72

1

21

Чегус Ольга Володимирівна

1зф2/84

1

22

Гончар Марія Сергіївна

1зф1/99

1

23

Мельник Надія Вячеславівна

1зф2/79

1

24

Хмільовська Леся Юріївна

1зф1/96

1

25

Зуєв Антон Олегович

1зф2/98

1

26

Яцейко Христина Петрівна

1зф1/113

1

27

Доронюк Наталія Віталіївна

1зф2/105

1

28

Гургулович Златослава Михайлівна

1зф2/115

1

 

 

 

Магістр (зі скороченим терміном навчання) (5 р. 00 м.) (Фармація на основі бакалавра)

1

Коваленко Іванна Дмитрівна

1зф1/129

1

2

Кіщук Костянтин Анатолоійович

1зф1/81

1

3

Дубно Юрій Євгенійович

1зф1/83

1

 

 

 

 

 

Магістр (зі скороченим терміном навчання) (5 р. 00 м.) (Фармація не споріднені)

 

1

Бородій Катерина Ігорівна

1зф1/130

1

2

Шкробтак Андрій Валерійович

1зф1/132

1

3

Клименко Ольга Володимирівна

1зф1/135

1

4

Васильєва Єлизавета Олегівна

1зф1/136

1

5

Осіпенко Назар Олександрович

1зф2/2

1

6

Поліщук Яна Юріївна

1зф1/4

1

7

Карпова Лілія Анатоліївна

1зф1/6

1

8

Башук Наталія Юріївна

1зф2/10

1

9

Бурак Оксана Іванівна

1зф2/19

1

10

Гнатів Ірина Богданівна

1зф2/20

1

11

Кеда Юлія Олександрівна

1зф1/19

1

12

Іщенко Анастасія Олександрівна

1зф1/20

1

13

Семенюк Ольга Богданівна

1зф1/29

1

14

Свиридон Ольга Петрівна

1зф2/33

1

15

Цвігун Олександр Олегович

1зф1/46

1

16

Лисюк Людмила Ярославівна

1зф1/49

1

17

Скороход Тетяна Миколаївна

1зф1/36

1

18

Свистун Інна Володимирівна

1зф1/35

1

19

Антонович Катерина Олегівна

1зф2/27

1

20

Вінтерголлер Анастасія Олександрівна

1зф1/32

1

21

Халковська Анастасія Сергіївна

1зф1/65

1

22

Калушка Іванна Володимирівна

1зф1/52

1

23

Мендалюк Оксана Володимирівна

1зф1/22

1

24

Намчук Марія Русланівна

1зф1/67

1

25

Мінаєва Галина Миколаївна

1зф1/70

1

26

Кручок Оксана Олегівна

1зф2/58

1

27

Стефанишин Марія Іванівна

1зф2/60

1

28

Палагній Ірина Романівна

1зф2/74

1

29

Муригіна Анастасія Михайлівна

1зф2/76

1

30

Федорова Юлія Валеріївна

1зф2/85

1

31

Дудар Ольга Володимирівна

1зф2/93

1

32

Мазурик Олег Володимирович

1зф2/96

1

33

Йонко Катерина Володимирівна

1зф1/104

1

34

Гуцуляк Віта Олександрівна

1зф1/107

1

35

Пліш Наталія Русланівна

1зф2/101

1

36

Стасишин Людмила Тарасівна

1зф2/108

1

37

Пінчук Наталія Олексіївна

1зф1/121

1

38

Гривнак Наталя Іванівна

1зф2/111

1

39

Стець Олександр Павлович

1зф2/112

1

40

Дмитрук Людмила Василівна

1зф1/127

1

41

Переметна Ірина Вікторівна

1зф2/121

1

42

Максим`юк-Рендич Ольга Олександрівна

1зф2/122

1

 

 

 

 

 

Магістр на основі повної загальної середньої освіти (5 р. 06 м.) (Фармація заочна 1 курс)

 

1

Бан Іванна Володимирівна

1зф2/8

1

2

Стецько Оксана Степанівна

1зф2/7

1

 

 

 

 

 

Спеціаліст (з нормативним терміном навчання, на 2 курс) (4 р. 06 м.)

 

1

Андріїв Лілія Ігорівна

2зф2/96

2

2

Гнат Михайло Сергійович

2зф2/97

2

3

Баніт Софія Валеріївна

2зф1/106

2

4

Гайдук Ірина Олегівна

2зф2/98

2

5

Микуляк Юлія Миколаївна

2зф1/107

2

6

Дудурак Мар`яна Ігорівна

2зф2/99

2

7

Скаб`як Михайло Олексійович

2зф1/108

2

8

Громада Ірина Сергіївна

2зф2/100

2

9

Шпак Олег Андрійович

2зф1/109

2

10

Тягур Наталія Василівна

2зф1/74

2

11

Плясецька Наталія Миколаївна

2зф1/34

2

12

Батіг Софія Василівна

2зф2/76

2

13

Васильків Христина Валеріївна

2зф1/75

2

14

Ільків Лілія Ігорівна

2зф2/77

2

15

Іванців Галина Іванівна

2зф2/67

2

16

Семчишин Соломія Олегівна

2зф1/67

2

17

Майловська Ілона Богданівна

2зф1/65

2

18

Данилюк Богдан Ярославович

2зф1/77

2

19

Гладинюк Юрій Вікторович

2зф1/78

2

20

Хайнецька Ольга Олександрівна

2зф2/68

2

21

Глинюк Ірина Володимирівна

2зф1/79

2

22

Козодой Лариса Миколаївна

2зф1/80

2

23

Медведчук Марія Аркадіївна

2зф1/81

2

24

Кирик Ольга Василівна

2зф1/82

2

25

Вигиринська Іванна Василівна

2зф2/82

2

26

Форманюк Ірина Сергіївна

2зф1/84

2

27

Самчук Наталія Олегівна

2зф2/83

2

28

Хоменко Людмила Петрівна

2зф2/84

2

29

Зубик Роман Іванович

2зф2/85

2

30

Горощук Марія Ярославівна

2зф1/85

2

31

Федорчук Андрій Васильович

2зф2/86

2

32

Ясенчук Ірина Сергіївна

2зф1/86

2

33

Долінко Ірина Анатоліївна

2зф2/87

2

34

Буднік Анастасія Вікторівна

2зф2/88

2

35

Гнатюк Лілія Сергіївна

2зф1/83

2

36

Боднарук Анастасія Юріївна

2зф1/56

2

37

Кондратюк Тетяна Григорівна

2зф2/79

2

38

Канак Христина Іванівна

2зф2/80

2

39

Забавчук Крістіна Володимирівна

2зф1/76

2

40

Валентинська Оксана Володимирівна

2зф2/81

2

41

Бурштин Світлана Павлівна

2зф1/87

2

42

Богач Сніжана Олександрівна

2зф1/88

2

43

Стецюк Наталія Сергіївна

2зф1/89

2

44

Чабан Валентина Іванівна

2зф1/90

2

45

Палей Евеліна Зіновіївна

2зф1/91

2

46

Геліч Наталія Володимирівна

2зф2/90

2

47

Малець Вікторія Віталіївна

2зф2/91

2

48

Капустінська Олена Василівна

2зф2/89

2

49

Хрущанська Ірина Олексіївна

2зф1/92

2

50

Пелехацька Іванна Олександрівна

2зф1/93

2

51

Пшива Ірина Іванівна

2зф1/94

2

52

Василець Юлія Сергіївна

2зф2/92

2

53

Ганкевич Христина Зіновіївна

2зф1/95

2

54

Зелена Іванна Сергіївна

2зф1/96

2

55

Кравчук Анастасія Вікторівна

2зф1/97

2

56

Лунишин Юлія Юріївна

2зф2/93

2

57

Оштук Ольга Олександрівна

2зф1/98

2

58

Наконечна Дарія В`ячеславівна

2зф1/99

2

59

Горпініч Ірина Ігорівна

2зф1/100

2

60

Чабан Тетяна Олегівна

2зф1/101

2

61

Бігун Тетяна Петрівна

2зф1/102

2

62

Журба Андрій Ігорович

2зф1/103

2

63

Ляшук Тетяна Вячеславівна

2зф1/104

2

64

Фесюк Максим Вікторович

2зф2/94

2

65

Давидюк Альона Андріївна

2зф2/95

2

66

Смитанюк Ілона Петрівна

2зф1/105

2