Головна‎ > ‎

Списки абітурієнтів для проведення вступних випробувань: 221 "Стоматологія" магістр, нормативний термін навчання - фахове випробування біологія з анатомією людини

Список абітурієнтів для проведення вступного випробування 
з Біології та анатомії людини
Спеціальність 221 Стоматологія (на 2 курс)
 з нормативним терміном навчання 
Іспит 26 липня 2018 року для всіх груп відбудеться о 9 год. 30 хвилин
ПІБ № О/С
1 Група
1 Адамович Назар Борисович  2с2/15
2 Бабола Вадим Михайлович  2с2/8
3 Білий Віталій Вікторович  2с1/1
4 Бойко Петро Сергійович  2с1/5
5 Бондар Лілія Сергіївна  2с1/18
6 Возняк Андрій Володимирович  2с2/3
7 Гончарук Валентин Олександрович  2с1/10
8 Гребенюк Юлія Павлівна  2с2/18
9 Грицак Ігор Іванович  2с1/14
10 Давидяк Юліанна Ростиславівна 2с2/17
11 Данилейко Олег Миколайович  2с1/15
12 Довгань Наталія Володимирівна  2с1/7
13 Долід Інна Віталіївна  2с1/13
14 Драчук Назарій Васильович 2с1/17
15 Дубінчак Богдан Вадимович  2с1/9
16 Захарків Діана Ігорівна  2с2/6
2 група
1 Костюк Павло Васильович  2с2/16
2 Круковський Юрій Віталійович  2с1/11
3 Люлька Роман Михайлович  2с2/10
4 Маєвський Денис Володимирович  2с1/19
5 Масловський Віталій Андрійович  2с2/12
6 Могута Володимир Ігорович 2с1/4
7 Недостойний Андрій Олегович  2с2/9
8 Панасюк Світлана Вікторівна 2с1/16
9 Пурха Тетяна Вікторівна  2с1/8
10 Слободян Ольга Миколаївна  2с2/5
11 Сорока Вадим Олександрович  2с2/14
12 Товпига Діана Романівна  2с1/6
13 Іваніцький Віталій Павлович  2с1/3
14 Качуровський Петро Зіновійович  2с2/13
15 Кнобель Юлія Вікторія Юріївна  2с2/2
16 Колосівський Андрій Володимирович 2с2/4
3 група
1 Коротаж Богдан Богданович 2с1/23
2 Кучминда Олег Ігорович 2с1/22
3 Кухарчук Євгеній Сергійович 2с2/20
4 Драль Олег Русланович 2с1/25
5 Войтків Уляна Тарасівна 2с1/24
6 Равлюк Ігор Володимирович 2с1/26
7 Коваль Тарас Русланович 2с1/27
8 Тяско Анастасія Василівна 2с1/28
9 Уваров Владислав Олексійович  2с1/12
10 Франюк Павло Валерійович  2с1/2
11 Ценкій Дмитро Мирославович  2с2/7
12 Шнайдер Людмила Олександрівна  2с2/11
13 Ющук Іван Володимирович 2с2/18
14 Ющук Юрій Володимирович 2с1/20
15 Романцов Дмитро Васильович 2с1/21
16 Підгородецький Максим Богданович 2с2/19
Comments