Головна‎ > ‎

Списки абітурієнтів для проведення вступних випробувань: 222 "Медицина" магістр, нормативний термін навчання - фахове випробування біологія з анатомією людини

Список абітурієнтів для проведення вступного випробування 
з Біології та анатомії людини
Спеціальність 222 Медицина (на 2 курс)
 з нормативним терміном навчання 
Іспит 27 липня 2018 року
                
 о 10.00 год.
ПІБ № О/С
1 група
1 Дзядзя Сергій Ігорович 2м3/25
2 Ільчій Софія Володимирівна 2м3/69
3 Баран Олена Володимирівна 2м2/3
4 Сапіжук Іванна Олегівна 2м1/5
5 Романець Любов Богданівна 2м3/15
6 Панасюк Аліна Вікторівна  2м4/1
7 Манчуленко Галина Ярославівна 2м1/19
8 Липка Наталя Юріївна 2м1/7
9 Сорока Ліна Ігорівна 2м3/7
10 Гулько Микола Андрійович 2м3/3
11 Костецький Роман Ігорович 2м2/10
12 Новіцька Вікторія Іванівна 2м3/20
13 Пальчаста Анастасія Михайлівна  2м1/11
14 Маланчук Андрій Ігорович 2м1/12
15 Кривий Назарій Петрович 2м3/91
16 Лозко Наталія Анатоліївна 2м1/111
17 Сачков Дмитро Костянтинович 2м3/67
18 Онопріяк Анюта Євгеніївна 2м1/61
19 Роздопченюк Олександр Миколайович 2м2/2
20 Яськів Андрій Миронович 2м1/18
ПІБ № О/С
2 група
1 Дмитрієва Софія Андріївна 2м3/37
2 Періч Марія Богданівна 2м1/46
3 Охота Костянтин Сергіївич 2м1/36
4 Омельчук Дмитро Володимирович 2м3/27
5 Опер Тетяна Миколаївна 2м2/7
6 Гірчук Олена Василівна 2м1/68
7 Мусіяшко Анастасія Юріївна 2м1/52
8 Зенів Микола Ярославович 2м3/62
9 Мороз Єлизавета Миколаївна  2м1/32
10 Чекель Сергій Євгенович 2м3/57
11 Вітвіцька Ірина Миколаївна  2м1/13
12 Грех Ганна Володимирівна 2м3/51
13 Піщик Даря Юріївна 2м3/46
14 Гавдьо (Ковцун) Марія Іванівна 2м1/64
15 Бурбан Олександр Сергійович 2м1/26
16 Губій Володимир Вікторович 2м2/5
17 Неділенько Соломія Ігорівна 2м1/99
18 Мойсюк Юлія Миколаївна 2м1/98
19 Галиняк Олеся Романівна 2м1/97
20 Чінка Софія Максимівна 2м3/83
 
ПІБ № О/С
3 група
1 Лук’янчук Валентина Віталіївна 2м1/73
2 Хоцький Богдан Вікторович 2м1/21
3 Кухарчук Олександр Олександрович 2м1/37
4 Візнюк Анастасія Валеріївна 2м1/10
5 Максимів Христина Ігорівна 2м1/25
6 Мартинчук Іванна Сергіївна 2м1/29
7 Яцюк Олексій Віталійович 2м1/24
8 Кондратюк Вадим Олександрович 2м1/84
9 Фільчук Вікторія Сергіївна 2м1/53
10 Ткач Андрій Ігорович 2м1/40
11 Казєєва Тетяна Володимирівна 2м1/76
12 Романишин Катерина Юріївна 2м1/55
13 Савчук Назар Віталійович  2м2/6
14 Пелещук Даря Володимирівна 2м1/45
15 Триандофілова Аліна Анатолієвна 2м3/34
16 Калита Вікторія Володимирівна 2м1/1
17 Хращевський Максим Олексійович 2м2/8
18 Шеремета Крістіна Русланівна  2м3/8
19 Горалечко Тетяна Володимирівна 2м1/95
20 Колос Андрій ярославович 2м3/39
 
ПІБ № О/С
4 група
1 Сметана Ілона Василівна  2м3/9
2 Сторож Богдан Іванович  2м3/13
3 Гордіюк Катерина Тарасівна 2м3/30
4 Мінчук Інна Миколаївна 2м3/43
5 Кравчук Наталія Сергіївна 2м3/28
6 Олексішин Іванна Іванівна 2м3/88
7 Стефанович Ірина Ігорівна 2м1/110
8 Шумило Ольга Сергіївна 2м1/22
9 Кушта Оксана Володимирівна 2м3/58
10 Легкун Владислав Вікторович 2м1/102
11 Міщій Ольга Володимирівна 2м1/103
12 Своротнєва Анна Сергіївна 2м1/104
13 Денисюк Лариса Миколаївна 2м1/28
14 Сахменко Анна Петрівна 2м1/3
15 Снігурська Альона Олександрівна 2м3/23
16 Сташків Світлана Степанівна 2м1/78
17 Литвинюк Тетяна Іванівна 2м2/12
18 Білик Ірина вікторівна 2м3/33
19 Панчук Ярослав Васильович 2м3/70
20 Грабик Ірина Борисівна 2м3/29
 
ПІБ № О/С
5 група
1 Міхно Олена Олександрівна 2м3/22
2 Кравець Дмитро Олександрович 2м1/59
3 Левенець Анастасія Олександрівна 2м1/75
4 Водоп`янова Яна Олександрівна 2м1/6
5 Пасічник Вікторія Вікторівна 2м1/30
6 Мельницька Інна Олександрівна 2м3/49
7 Ткач Євгенія Вікторівна 2м3/60
8 Нігматзянова Ірина Леонідівна 2м3/16
9 Копусяк Вероніка Дмитрівна 2м3/82
10 Маніло Володимир Володимирович 2м3/84
11 Василик Михайло Миколайович 2м3/63
12 Васюк Вікторія Вікторівна 2м2/11
13 Собуцька Юлія Анатоліївна 2м1/8
14 Березенець Валентина Вікторівна 2м1/4
15 Остафій Іванна Степанівна 2м3/10
16 Дроботій Леся Володимирівна 2м1/90
17 Комаренко Олександр Володимирович 2м1/88
18 Буряченко Наталія Андріївна 2м1/87
19 Дем’янчук Катерина Олегівна 2м3/71
20 Саламаха Тетяна Василівна 2м1/89
 
ПІБ № О/С
6 група
1 Жданюк Наталія Іванівна 2м1/96
2 Онапрієнко Денис Дмитрович 2м1/38
3 Гаврищук Лілія Андріївна 2м3/26
4 Гойванович Наталія Іванівна 2м3/74
5 Біленька Галина Павлівна 2м3/73
6 Сторчак Тетяна Сергіївна 2м3/72
7 Кисельова Ксенія Олександрівна 2м1/86
8 Марчук Богдан Євгенович 2м3/42
9 Бенько Наталія Олегівна 2м1/81
10 Лінчук Юрій Миколайович 2м1/77
11 Приходай Павло Ігорович 2м1/50
12 Марущак Максим Богданович 2м2/13
13 Ніштун Ігор Олександрович 2м3/4
14 Васильева Аліна Юріївна 2м1/56
15 Дасюк Олександр Сергійович 2м1/80
16 Степаненко Юрій Вікторович 2м3/75
17 Даньшина Анастасія Сергіївна 2м1/91
18 Бондарук Ганна Сергіївна 2м3/59
19 Мельнік Оксана Володимирівна 2м1/58
20 Музика Наталія Федорівна 2м3/66





Список абітурієнтів для проведення вступного випробування 
з Біології та анатомії людини
Спеціальність 222 Медицина (на 2 курс)
 з нормативним терміном навчання 
Іспит 27 липня 2018 року
         о 13.00 год.
ПІБ № О/С
7 група
1 Патока Вікторія Олегівна 2м1/25
2 Алієва Віолета Олександрівна 2м1/31
3 Коростель Валентин Юрійович 2м3/41
4 Ососкало Дарина Олександрівна 2м1/71
5 Хруставка Марія Любомирівна 2м3/45
6 Гермак Аліна Андріївна 2м3/48
7 Табака Наталя Володимирівна 2м1/63
8 Боднар Ілона Олександрівна 2м1/70
9 Галіяш Максим Олексанрович 2м1/20
10 Магдич Іван петрович 2м1/67
11 Половчук Ольга Йосифівна 2м1/85
12 Кот Ольга Романівна 2м1/105
13 Тарчевська Кристина Валеріївна 2м3/87
14 Дубовський Богдан Олександрович 2м1/107
15 Кадиш Ірина Сергіївна 2м3/12
16 Кирилюк Христина Олександрівна 2м3/2
17 Лищишин Юлія Федорівна 2м3/6
18 Невінська Анастасія Ігорівна 2м3/44
19 Леонов Андрій Романович 2м1/57
20 Колесник Владислав Сергійович 2м1/17
ПІБ № О/С
8 група
1 Скіцко Дарія Богданівна  2м1/9
2 Токар Артем Олексійович 2м3/14
3 Хуторян Діана Василівна 2м3/38
4 Вівчар Марія богданівна 2м1/60
5 Сіваковська Олена Вячеславівна 2м3/64
6 Богуш Анжела Костянтинівна 2м1/64
7 Савчук Людмила Дмитрівна 2м3/68
8 Бочечка Андрій Сергійович 2м1/106
9 Півнік Михайло Михайлович 2м3/86
10 Ямчук (Шевчук) Галина Миколаївна 2м1/108
11 Возняк Олег Миколайович 2м1/109
12 Прокопчук Онисія Олександрівна 2м3/90
13 Худолій Валерія Володимирівна 2м1/39
14 Заїкіна Катерина Сергіївна 2м1/51
15 Кирилюк Владислав Андрійович 2м1/16
16 Савтира Анна Сергіївна 2м1/34
17 Кутюк Іванна Сергіївна 2м1/92
18 Семінач Галина Петрівна 2м1/94
19 Панасюк Надія Олександрівна 2м3/77
20 Грицюк Юлія Ігорівна 2м1/93
ПІБ № О/С
9 група
1 Піддубна Анна Григорівна 2м3/19
2 Чехмір Анастасія Анатоліївна 2м1/14
3 Возняк Юлія Віталіївна 2м3/35
4 Зубкевич Соломія Русланівна 2м3/1
5 Піддубний Юрій Олександрович 2м3/18
6 Чорний Денис Романович 2м3/21
7 Ставінога Юрій Олегович 2м3/32
8 Винниченко Артем Григорович 2м1/69
9 Нагірний Іван Іванович 2м1/48
10 Сваволя Мирослава Павлівна 2м3/50
11 Бойко Михайло Юрійович 2м1/15
12 Пащенко Ігор Олегович 2м2/4
13 Ковальчук Вікторія Олегівна 2м3/53
14 Близнюк Тетяна Анатоліївна 2м1/100
15 Ярмусь Світлана Вікторівна 2м3/85
16 Коханович Ольга Володимирівна 2м1/101
17 Гурна Діана Вікторівна 2м3/79
18 Головенко Віктор Васильович 2м3/80
19 Ковальчук Оксана Андріївна 2м1/82
20 Голуб Дмитро Васильович 2м3/81
ПІБ № О/С
10 група
1 Мазяр Іван Дмитрович  2м4/2
2 Гершун Юлія Юріївна 2м3/78
3 Гаврильченко Олексій Сергійович 2м3/76
4 Корнійчук Катерина Віталіївна 2м1/27
5 Ільчук Владислав Вікторович  2м3/89
6 Пітулько Ангеліна Андріївна 2м3/11
7 Прозапас Сергій Вікторович 2м1/33
8 Пронюк Оксана Мирославівна 2м1/35
9 Мудрий Іван Іванович 2м1/54
10 Тодорак Сніжана Іванівна 2м1/62
11 Васенко Владислав Ярославович 2м1/72
12 Савка Богдана Володимирівна 2м1/47
13 Янішевський Владислав Олександрович 2м1/42
14 Мостовий Назар Ігорович 2м1/43
15 Перфецька Олена Романівна 2м1/49
16 Петришин Володимир Васильович 2м1/83
17 Франчук Владислав Юрійович  2м1/66
18 Голояд Анастася Романівна 2м3/36
19 Далекій Павло Вікторович 2м1/79
20 Кізлик Олександр Олександрович 2м3/31
ПІБ № О/С
11 група
1 Петренко Вікторія Вікторівна 2м3/54
2 Мутиль Єлизавета 2м3/5
3 Рябчун Тетяна Павлівна 2м1/23
4 Шевченко Костянтин Олександрович 2м3/24
5 Франчук Дмитро Юрійович  2м3/56
6 Шостак Анна Ігорівна  2м2/9
7 Болсуновський Андрій Миколайович 2м1/44
8 Духницька Олександра Андріївна 2м3/55
9 Вітко Ігор Ігорович 2м3/65
10 Іванищук Михайло Васильович 2м3/17
11 Мазурок Павло Васильович 2м3/47
12 Демчишин Іван Іванович 2м3/52
13 Шевченко Ярослав Вадимович 2м3/61
14 Дубець Вадим Олександрович 2м1/41
15 Малина Денис Ігорович 2м3/40
16 Крупа Іван Вікторович 2м1/65
17 Керечан Василь Васильович 2м2/1
18 Герасимюк Катерина Олегівна 2м3/92
19 Грищенко Богдан Олегович 2м1/112



Comments