Добрий день!

7 червня 2021 року в ТНМУ розпочав роботу

Освітній центр Крим/Донбас-Україна!

Якщо Ви проживаєте на тимчасово окупованих територіях АР Крим або території проведення АТО/ООС, але є громадянином України, здобули загальну середню освіту після 2014 року і бажаєте здобути вищу медичну або фармацевтичну освіту, Освітній центр Тернопільського національного медичного університету допоможе в організації ДПА, отриманні атестата, складанні вступних іспитів та вступі до ТНМУ.

КОНТАКТНИЙ ТЕЛЕФОН ЦЕНТРУ: (VIBER, SKYPE, WHATSAPP, TELEGRAM) +380-68-771-06-35 (понеділок-п’ятниця, 9:00-18:00).

e-mail: vstup@tdmu.edu.ua

Зі спеціальностями, умовами прийому та термінами подання документів можна ознайомитися ТУТ

(Робота центру триватиме до 24.09.2021р., подання заяв на місця за кошти держбюджету – до 17.07.2021р.).

ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ ЩОДО ОСОБЛИВОСТЕЙ ВСТУПУ ВІД ФОНДУ "ВІДКРИТА ПОЛІТИКА"

1. Онлайн-презентація «Спрощена процедура вступу до вишів через Освітні Центри-2021 – 6 важливих кроків»:

Покрокова інструкція, яка допоможе мешканцям тимчасово окупованих територій та прифронтової зони вступити до українських вишів без паспорта, ЗНО чи свідоцтва про здобуття середньої освіти через Освітні Центри «Донбас Україна» та «Крим-Україна».

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=tUTfI_IzbOY&fbclid=IwAR3SH60LBRLrlvINjs4ZEb24RyQtE9PuSbMoJ9ALrDy97ogSQAd6hi3JmoE

2. Анімаційний ролик «Успішна історія Івана Шевчука, студента Маріупольського національного університету»

Ще у сьомому класі Іван захопився волейболом і вирішив, що стане вчителем фізкультури. Але у 2014 році почалася війна… І школа, у якій навчався Іван, опинилася у зоні бойових дій. Хлопець жив і навчався під обстрілами, переховуючись у підвалі. Однак він не відмовився від своєї мети – звернувся до Освітнього Центру та зміг вступити у виш на бюджет. Звертайся і ти!

https://m.youtube.com/watch?v=RqjSIHmrEJg

3. Відеоролик «Тисячі дітей з окупованих територій вже стали студентами українських вишів»

З початку війни 8225 дітей з тимчасово окупованих територій вступили до університетів через Освітні Центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна» за спрощеною процедурою. Без ЗНО, українського атестата і паспорта. Зроби і ти крок до своєї мети – отримай український диплом, визнаний у всьому світі.

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=Y7R5U0R4VLs&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1C_uAT23SHjDheZxKvssgU17A5pWI-TeTtsjvzh1EBwFUrG4SF_sBZXC4

4. Покрокова інструкція для спрощеної процедури вступу до вишів через Освітні Центри-2021 – 6 важливих кроків:

https://dostupnaosvita.com.ua/abityrientam/sproschenaya-protsedyra-vstypy

5. Перелік Освітніх центрів 2021 року по областям. Обирай необхідний регіон та знаходь повну інформацію про ОЦ – з сайтами вишів, адресами, графіком роботи, e-mail та контактними телефонами:

https://dostupnaosvita.com.ua/centers