УВАГА

У випадку відмови в реєстрації електронного кабінету є можливість подати заяву в паперовій формі

Лист МОН щодо подачі паперових заяв


ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ ТДМУ!
Шановні абітурієнти!
З початком роботи приймальної комісії в програмі ЄДЕБО виникли проблеми з реєстрацією ваших заяв з електронних кабінетів, зокрема з вибором нашого університету, з вибором пріоритету та реєстрацією поданої заяви. Сьогодні всі питання вирішуються адміністраторами ДП «Інформресурс».
Просимо поставитися з розумінням і пробувати реєструватися, оскільки при повторних спробах вдається зареєструватися. Просимо звертатися в приймальну комісію за телефонами: (0352) 251572, 0730151245.

УВАГА!
Відповідно до змін до Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів у 2017 році, затверджених Наказом МОН 30.06.2017 р. №945, зареєстрованих у Міністерстві юстиції 03.07.2017 р. № 813/30681, вилучено вимогу про мінімальне значення кількості балів з кожного конкурсного предмета на медичні спеціальності, яке встановлювалося у кількості не менше 150. 


Для подачі електронної заяви скористайтеся кнопкою нижче
(реєстрація кабінету з 29 червня 2017 р.; подача заяв з 12.07.2017 р.)ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ – 2017!

Для конкурсного відбору осіб, які на основі повної загальної середньої освіти вступають на перший курс бакалавра (магістра медичного та фармацевтичного спрямувань) до ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського МОЗ України», зараховуються бали сертифіката(ів) зовнішнього незалежного оцінювання з:

  • української мови та літератури (перший предмет)
  • біології (другий предмет)
  • хімії або фізики (третій предмет)Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського
вищий навчальний заклад державної форми власності. Тут продовжуються традиції європейських підходів до здобуття знань, повністю реалізовується принцип ступеневості освіти, культивується дух високого професіоналізму та фахової майстерності.
           Головним завданням нашого унiверситету є пiдготовка висококвалiфiкованих фахiвцiв. Для цього створено всi умови: потужна матерiальна база, сучасне медичне оснащення, комп'ютерна технiка та унікальні авторські віртуальні навчальні тренажери, доступ до мережi Internet, сучасна бібліотека.
       Завдяки укладеним мiжнародним угодам нашi спiвробiтники i студенти можуть стажуватись у навчальних закладах Європи i Америки, брати участь у мiжнародних i всеукраїнських наукових конференціях.
       Ми запрошуємо до вступу в наш унiверситет i впевнені, що закінчивши його, ви зможете реалізувати свої задуми i можливості. На наше переконання, лiкар майбутнього - це випускник Тернопільського державного медичного університету iменi I.Я.Горбачевського. 

Заяви, скарги, пропозиції щодо здійснення зарахування до Вищого навчального закладу надавати до Управління контролю державних органів та закладів сфери освіти і науки Комітету конституційно-правового контролю України
Тел.: 044 229-46-84; 229-46-98
E-mail: kkpky@ukr.net
03035, м. Київ, вул. Петрозаводська, 2-А,
Комітет конституційно-правового контролю України
http://www.tdmu.edu.ua/ukr/general/index.php