Перелік документів для вступу:

1. Паспорт та ідентифікаційний код

2. Приписне посвідчення з військкомату або військовий квиток (для військовозобов’язаних)

3. Свідоцтво про повну загальну середню освіту (диплом) і додаток до свідоцтва (диплому)

4. Сертифікат ЗНО ( 2019, 2020 та 2021 років) + інформаційна карта з балами (роздруковується з електронного кабінету) та/або результат Національного мультипредметного тесту

5. Конверти з маркою по Україні (2)

6. 6 фотокарток (діловий стиль) розміром 3х4 см.

7. Власники біометричних паспортів (id-картки) подають витяг з інформацією про прописку.

P.S.

І. З собою потрібно мати копії усіх документів

ІІ. Подання та розгляд заяв абітурієнтів на участь в конкурсному відборі проводиться через особистий електронний кабінет вступника. Особисте подання заяви у паперовій формі - тільки за умови права на спеціальні умови прийому (див. Правила прийому).

ІІІ. Копії документів приймаються за наявності оригіналів.

Вступники, які подають документи для зарахування електронною поштою, повинні накласти на фото- чи сканкопію документів особистий КЕП. Окрім перелічених документів, потрібно також роздрукувати і підписати КЕП свою заяву з електронного кабінету. Документи слід надсилати виключно на vstup@tdmu.edu.ua . В темі чи тексті листа слід зазначити ПІБ, спеціальність та курс (особливо важливо, якщо подавали заяви і на бюджетну конкурсну пропозицію, і на контракт на 2 курс), а також написати текст "виконання вимог до зарахування". Наприклад, "Шевченко Т.Г., Медицина, 1 курс, виконання вимог до зарахування".

Прийом документів для зарахування на бюджет: 29.08.2022 - 02.09.2022, контракт – до 15.09.2022.