УВАГА

27 липня - 5 серпня триватиме реєстрація на спеціально організовану сесію ЄВІ

Іспит пройде 11 вересня

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ЯКІ ПОТРІБНО НАДІСЛАТИ ПРИЙМАЛЬНІЙ КОМІСІЇ на скриньку vstup@tdmu.edu.ua

 • заповнена заява-анкета (розбірливо)

 • документ, що посвідчує особу

 • облікова картка платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються отримувати реєстраційний номер облікової картки платника податків)

 • документ про здобутий ступінь вищої освіти (для осіб, які завершили навчання в минулих роках)

 • фотокартка для документів (кольорова або чорно-біла) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника, формат 3*4 см, до 1 мб

 • медичний висновок за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі потреби створення особливих умов для складання ЄВІ)

Увага! У темі листа обов’язково зазначте прізвище, ім’я, по батькові, а в тексті листа – прізвище, ім’я, по батькові та номер облікової картки платника податків (за наявності).

Прохання надсилати копії документів розміром до 1 мб.

Вступні випробування проводитимуться в Києві та в усіх обласних центрах країни (крім Донецька і Луганська). У Донецькій та Луганській областях працюватимуть пункти у Слов’янську, Маріуполі та Сєвєродонецьку. Для проведення ЄВІ з англійської мови додатково діятимуть пункти тестування у Білій Церкві, Кременчуку, Кривому Розі, Мелітополі та Умані.

ДІЇ ПІСЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ

 1. Після отримання Екзаменаційного листка потенційний учасник тестування має оплатити послугу за участь у спеціально організованій сесії ЄВІ (сума до сплати – 540 грн). Для цього потрібно зайти в «Кабінет учасника ЄВІ/ЄФВВ» і скористатися електронною платіжною системою або роздрукувати квитанцію і сплатити її у відділенні / через термінал самообслуговування будь-якого банку.

 2. Оплату потрібно здійснювати тільки за наявності Екзаменаційного листка. Реєстрація для участі в спеціально організованій сесії ЄВІ вважається завершеною лише після оплати тестування.

 3. Дочекайтеся оригіналу екзаменаційного листа поштою або заберіть у приймальній комісії особисто (відповідно до вказаного в заяві-анкеті).

 4. Приблизно з середини червня необхідно зайти у власний електронний кабінет, використавши номер і пароль з екзаменаційного листка, ознайомитися з місцем та годиною проведення іспиту і роздрукувати запрошення.

 5. 11 вересня прийдіть на іспит за адресою і на годину, яка вказана в кабінеті. З собою слід мати паспорт, екзаменаційний листок (оригінал), запрошення, яке ви роздрукували з кабінету.

 6. Подайте електронну заявку до університету (-тів) на обрані спеціальності. На сайті приймальної комісії уточніть графік вступних фахових іспитів.

 7. Прийдіть на іспит відповідно до графіка з документами .