Шановні вступники! Шановні батьки!

Приймальна комісія університету і її підрозділи працюють прозоро і доброчесно. Усі консультації голови комісії, відповідального секретаря чи їхніх заступників, будь-яка допомога у створенні електронного кабінету вступника та поданні електронних заяв, підтвердженні права на спеціальні умови прийому, зарахування на навчання тощо є безкоштовними і проходять відповідно до законодавства. Ніхто не може вплинути на процес складання та оцінювання вступних випробувань, на місце вступника у рейтинговому списку, на результати розгляду мотиваційних листів. Здобуття статусу студента залежить лише від знань та зусиль абітурієнта.

Тому якщо хтось із працівників університету, ваших знайомих чи навіть родичів пропонує протекцію під час вступу, обіцяє «домовитися» про будь-яку допомогу зі сторони приймальної комісії чи її підрозділів, посилаючись на «зв’язки», або прямо гарантує зарахування – це шахрай.

Щоб не стати співучасником правопорушення самому або запобігти несправедливій, корупційній ситуації, потрібно звернутись по допомогу до уповноваженого з антикорупційної діяльності Руслана Михайловича Балика. Будь-яка протиправна дія буде припинена у день її викриття. Анонімність заявника оберігає закон, його особу не буде розкрито, тож таке звернення гарантовано не вплине на процес зарахування чи на майбутнє навчання, але допоможе приймальній комісії працювати ще краще.

Надіслати скаргу, інформацію, застереження можна на електронну скриньку уповноваженого balykr@tdmu.edu.ua; заповнивши спеціальне звернення на сайті університету https://www.tdmu.edu.ua/feedback/ або через анонімну форму Google .

Інструкція з користування чат-ботом.pdf